CALPE CAMP z TRI&MORE czyli wyjazd po słońce na początek sezonu (lista zamknięta)

Uwaga: wyjazd adresowany jest do zamkniętej listy osób!
To jedziemy do CALPE!
Będzie to CAMP w pełnym tego słowa znaczeniu, nie wczasy all-inclusive 😎, za to będzie tanio i w doborowym towarzystwie👋
Nasz CAMP to przede wszystkim:
🌞 dobry kontakt z ludźmi,
🌞 luźna atmosfera,
🌞 wiele wspaniałych chwil spędzonych wspólnie na rowerze,
🌞 widoki,
🌞 delektowanie się kawą ze słodkim ciachem na starówce,
🌞 integracja i wspólne posiłki,
🌞 pogadanki na temat treningu i 1001 innych tematów.
Nie martw się, nie będzie to obóz przetrwania ale i tak będziesz miał/a okazja się zmęczyć 😊

Mimo, że wszystko planujemy dość dokładnie 📝, spontan jest nieodłącznym elementem DNA TRI&MORE, na to też możesz liczyć 😊

📅 Kiedy: 16-23.03.2022r. (środa – środa), lot z Krakowa
Obóz rozbijamy na 1 tydzień w apartamentach, w centrum Calpe.
💰Cena za dołączenie do naszego obozowiska to: 1 100 PLN/1 osobę, w pokoju 2-osobowym, w komfortowym 4 lub 5-osobowym apartamencie.
Zanim zapytasz uściślamy, że cena obejmuje wyłącznie zakwaterowanie tj. rezerwujemy Ci miejsce w naszym CAMP-apartamencie.
Ponieważ jednak będziemy tam grupą to możesz liczyć na więcej🙌. Nasza pomoc w wielu sprawach będzie realizowana w miarę naszych możliwości i ❗BEZ OPŁAT – tj. ZA FREE❗
👐 W czym pomagamy:
🚌 Transfer – z/na lotnisko (środa). Zabierasz się z nami wynajętym samochodem. Jeżeli będzie więcej osób podzielimy się i część pojedzie kursowym busem a samochodem zabierzemy Ci duże bagaże.
🚴 Trening – możesz dołączyć do naszej grupy / grup – trening z Sebastianem Chojnowskim lub możesz dołączyć do innych grup ew. działać solo. Pełna swoboda, ty wybierasz. Jeżeli masz indywidualny plan treningowy, Sebastian podpowie Ci jak możesz go realizować.
🛠️ Pomoc w przypadku defektu i w zdarzeniach losowych – ponieważ będziemy mieli na miejscu samochód, „sholujemy” Cię w razie potrzeby.
🚲 Pomoc w wypożyczeniu roweru na dobrych warunkach. Na tydzień nie opłaca się brać swojego roweru. Weź pedały i osobisty osprzęt oraz daj nam wcześniej znać na jaki wzrost i rower w jakim rozmiarze mamy zarezerwować dla Ciebie. Resztę formalności załatwisz z wypożyczalnią bezpośrednio na miejscu. Koszt wypożyczenia roweru na 6 dni nie powinien przekroczyć 90 EUR.
🚗 Transfer z Gliwic do Krakowa i spowrotem – jedziemy samochodami i zostawiamy je na parkingu. Możesz dołączyć, w tym wypadku zrzucamy się dodatkowo na paliwo i parking.
Co ogarniasz we własnym zakresie:
✈️ Przelot. Lecimy Ryanair-em (środa-środa).
📝 Przed lotami niezbędne formalności związane z COVID.
👨‍🍳 Wyżywienie na miejscu – nocleg w apartamencie nie obejmuje wyżywienia. Jest aneks kuchenny do dyspozycji oraz markety w pobliżu z lokalną i świeżą żywnością oraz kawa za 1EUR 😊
📝 Obowiązek meldunkowy.
❗Kiedy nie powinieneś z nami jechać:
👉 To nie jest impreza turystyczna. Jeżeli spodziewasz się obsługi jak z biura turystycznego albo niańki, poszukaj oferty touroperatora. Nie zapewniamy takiej obsługi, zapewniamy nocleg w naszym CAMP-ie, pomoc jw. i nasze towarzystwo 😊
👉 Co będziemy robić. Przede wszystkim będziemy dobrze się bawić, jeździć i cieszyć się tym. Będą też chwile luzu i zwiedzanie.
👉 Nie ma sztywnego planu i to co zechcesz robić na miejscu zależy od Ciebie.
Miejsca szybko ubywają, im wcześniej się zdecydujesz tym lepiej.
✏️ Zapisy: Adam hello@trimore.pl | tel: +48 505 014 823.